Wrzesień w Puchatku

12 września odbyły się pierwsze spotkania z Panem Krzysztofem, który przybliża nam świat fizyczno-chemicznych eksperymentów. Dzięki jego doświadczeniom możemy poznać niezwykłe właściwości wody, powietrza oraz ciał stałych. Podczas zajęć wszyscy doskonale się bawiliśmy.

17 września gościliśmy aktorówteatru Arlekin z Białegostoku z przedstawieniem pt. „Zuzia w zaczarowanej krainie”. Dzięki pomocy naszych puchatkowych przedszkolaków, tytułowa Zuzia przestała się bać. Zaczęła chętnie chodzić do przedszkola, gdzie spotkała wielu przyjaciół, i gdzie mogła się z nimi wspaniale bawić.

W ramach programu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, wszystkie puchatkowe przedszkolaki razem ze swoimi rodzicami czytają w domu książeczki grupowym Misiom i wykonują piękne ilustracje do książek. A w przedszkolu naszym przedszkolakom czytają nasi absolwenci: Maciuś i Lenka oraz Martynka, wnuczka Pani Eli.Serdecznie im dziękujemy i zapraszamy innych chętnych do spędzania czasu z nami - czytelnikami pięknej literatury dla dzieci.

24 września Starszaki wybrały się do ogrodu zoologicznego. Wspaniała, słoneczna pogoda sprzyjała zwiedzaniu naszego Oliwskiego Zoo. Wszyscy ciekawie spędzili czas podczas zajęć dydaktycznych oraz w trakcie spacerów.

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Wszystkie dziewczynki w tym dniu były wyjątkowo miłe dla swych kolegów. W uznaniu ich wyjątkowości odznaczyły ich medalami.